• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 1 Kharkiv - Kolobrzeg (Slupsk)

Wyjazdy: 16 Lip, 17 Lip, 18 Lip, 19 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip
00:30 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
02:10 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:40 Reshetylivka Dworzec autobusowy
03:45 Khorol Stacja benzynowa "WOG", w pobliżu AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
04:05 Lubny Dworzec, pr.Vladimirskiy 157
05:00 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
06:45 Kyiv airport Boryspil Przystanek na żądanie
07:45 Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
09:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:10 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:45 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:40 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
15:25 Radyvyliv Dworzec ul. Nevskogo 90
15:40 Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
18:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
20:05 Korczowa cło (PL-UA)
02:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
05:10 Kutno Dworzec, ul. Oporowska 10
06:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
07:30 Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
09:45 Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
10:50 Tczew Braci Grimm, McDonald's
11:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
12:00 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
12:55 Lebork Abrahama 2
13:30 Slupsk Dworzec autobusowy - Stanowiska Międzynarodowe
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60x40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany. Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Slupsk

Popularne połączenia z Slupsk

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation