• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Kyiv (Zaporizhia)

TzOV TOPUKRAINE
Wyjazdy: 2 Sie, 7 Sie, 9 Sie, 14 Sie, 16 Sie, 21 Sie, 23 Sie, 28 Sie, 30 Sie, 4 Wrz
  1. 11:00Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  2. 12:35Gorzów Wielkopolski Dworzec PKP, ul. Dworcowa, 1
  3. 14:10Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  4. 15:45Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  5. 18:30Opole Dworzec PKS, ul. 1 Maja, 4
  6. 20:15Katowice ul. Piotra Skargi, 6
  7. 21:35Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 01:50Korczowa cło (PL-UA)
  9. 03:50Krakovets cło (UA-PL)
  10. 05:00Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 07:50Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  12. 10:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  13. 12:25Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petljury, 32
  • Przewoźnik: TzOV TOPUKRAINE
  • Informacje dodatkowe: Możliwość transportu zwierząt i rowerów w celu sprawdzenia u przewoźnika. Nie musisz drukować biletu.
  • Bagaż: 1 bagaż do 50kg (30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy (max.2) - 150UAH
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Grupa od 5 osób
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation