• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Dnipro (Volyn E.)

VOLYN EKSPRES LTD/Agat
Wyjazdy: 20 Cze, 22 Cze, 24 Cze, 26 Cze, 28 Cze, 30 Cze, 2 Lip, 4 Lip, 6 Lip, 8 Lip
  1. 08:40Swinoujscie Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 6
  2. 09:50Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 10:35Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  4. 12:10Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  5. 14:35Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 19:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  7. 22:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  8. 00:45Zosin cło (PL/UA)
  9. 03:05Ustyluh cło (UA/PL)
  10. 03:30Volodymyr-Volynskyi Dworzec PKS, ul. D. Halytskoho, 14
  11. 04:45Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  12. 05:55Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 08:45Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 10:45Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  15. 13:40Lubny Dworzec PKS, al. Volodymyrskyi, 157
  16. 15:45Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  17. 20:20Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  • Przewoźnik: VOLYN EKSPRES LTD/Agat
  • Informacje dodatkowe: Dod. bagaż (do 2 szt.) jest transportowany w dostępności wolnego miejsca w bagażniku, za dod. opłatu - 150 UAH. Sprawdź u przewoźnika. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 szt. do 25 kg (30x60x80) - za darmo, bagaż podręczny do 5 kg - za darmo
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Młodzież 13-26 lat
    50% 1 dziecko do 12 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation