Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Амстердам - Тюбинген (30.10-02.01)

08:00 Amsterdam Dworzec PKP Sloterdijk
08:35 Utrecht C.S. Jaarbeursplein
09:25 Arnhem Central Station, Amsterdamseweg
11:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
11:55 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
12:50 Köln airport Flughafen ZOB
15:30 Frankfurt am Main Hbf
16:35 Heidelberg Hauptbahnhof
18:15 Stuttgart Echterdingen Flughafen/Messe
18:55 Tubingen Europapl/Europastr.
Przewoźnik: CityBusExpress
Bagaż: 3 bags up to 75kg (70x80x20)-free
Informacje dodatkowe: Bicycles and pets are allowed free, free beer and free Fanta and Coca Cola.
Zasady zwrotu: do 168g: 90%
po 168g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information