Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Бухарест - Брюгге

05:00 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:30 Ploiesti Bus Station South
08:30 Brasov Autogara Bartolomeu
09:45 Fagaras In front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul
11:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:30 Sebes Autogara Voltrans
14:00 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
17:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
18:00 Arad Dworzec autobusowy Transdara
19:30 Liege Central Station Guillemins
20:45 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
21:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
22:45 Aalst Dworzec kolejowy
23:30 Gent Dworzec kolejowy
00:30 Bruges Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Zasady zwrotu: do 1g: 90%
Zniżki: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information