Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Варшава - Винница (9:00)

09:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
12:20 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
14:30 Dorohusk CLO POL-UKR
16:00 Yagodyn cło (UA-PL)
18:55 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Lwowska 148
20:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
20:55 Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
23:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
01:40 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
02:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information