Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Варшава - Торунь (12:05)

12:05 Warszawa PKiN (Plac Defilad)
12:50 Warszawa airport Modlin Teminal
13:40 Plock ul. Wyszogrodzka 150
13:50 Plock ul. Kobylińskiego 13
15:05 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
16:02 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
16:05 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8-24
Przewoźnik: Modlinbus
Bagaż: 1 bag up to 30kg - free
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information