Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Варшава - Херсон

12:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
15:00 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
00:40 Korosten Dworzec, ul. 2 Bazarnaya
02:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
03:20 Berdychiv Bus Station, 1А Privokzalna str.
04:00 Komsomolske (Olevskiy r-n) Dworzec
06:00 Bila Tserkva Dw. PKP, ul. Privokzalna 34
08:10 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
10:20 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
11:50 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
12:50 Nova Odesa Kukhareva 8g
13:50 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
15:10 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information