Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Варшава - Хмельницкий

17:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
21:45 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
23:15 Dorohusk CLO POL-UKR
01:15 Yagodyn cło (UA-PL)
02:15 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
03:10 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
04:05 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
04:30 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
04:45 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
05:30 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
05:55 Ostrog Pomnik Żołnierzów-internacjonalistów
06:05 Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
06:25 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
06:45 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 46
06:50 Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
07:20 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
07:40 Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
08:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Pal Tour
Bagaż: 1 bag up to 40 kg (100x50x30) - free, extra luggage - 50 UAH/10 PLN
Zasady zwrotu: do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information