Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Вроцлав - Киев

07:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
08:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
09:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
15:55 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Krakovets cło (UA-PL)
20:40 Korczowa granica PL-UA
21:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
01:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
03:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Bagaż: 1 bag up to 35kg(190sm)-free, every next 50-100UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information