Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Вулкэнешть - Санкт Петербург

04:10 Vulcănești Dworzec autobusowy
04:45 Cahul Bus Station str. Ivan Spirin 6
05:40 Cantemir Dworzec autobusowy
06:25 Leova Dworzec autobusowy
07:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
08:00 Kishinev Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
09:00 Orhei Bus Station str. Sadovyanu
10:45 Belcy Bus Station, str. Stefan cel Mare 2
11:50 Florești Dworzec autobusowy str. Irmita 9
12:50 Soroca Dworzec autobusowy
13:50 Otaci Dworzec
15:00 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 75%
odjazd od 12g do 2g: 50%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information