Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Друскининкай - Минск

16:00 Druskininkai Bus Station, Gardino gatvė 1
16:05 Druskininkai Sanatorium Białoruś
19:00 Grodno Bus Station str. Krasnoarmeyska 7a
19:31 Skidal Dworzec autobusowy
20:04 Shchuchyn Dworzec autobusowy
21:09 Lida Bus Station str. Knjazja Gedimina 1
21:42 Iwye Dworzec autobusowy
22:08 Bakshty Dworzec autobusowy
22:15 Rasalishki Dworzec autobusowy
22:28 Rum Dworzec autobusowy
23:45 Minsk Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information