Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Запорожье(1,5) - Киев (2,4,6) - Дюссельдорф

16:00 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:00 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec, ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Dworzec autobusowy, Radyanska 157
07:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, 109 Strijska ul.
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
07:00 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB
12:30 Essen ZOB
13:00 Duisburg Hbf., ZOB
13:30 Düsseldorf ZOB
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Informacje dodatkowe: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 12-16 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information