Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Калининград - Хайльбронн

16:00 Kaliningrad Bus Station
04:00 Magdeburg ZOB am Hbf
05:00 Braunschweig Hauptbahnhof, Berliner str.
06:20 Hannover ZOB
08:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
09:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
10:30 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
11:30 Köln airport Flughafen ZOB
12:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
14:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne
40% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information