Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Калуш - Киев

19:00 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
19:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
21:05 Monastyryska Dworzec ul.T.Shevchenka, 58
22:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
01:10 Dubno vul. D.Galitskogo
02:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
03:11 Goshcha Dworzec ul.Rivnenska, 16
03:46 Korets Dworzec autobusowy, ul. Kievska 115A
04:20 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
05:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:30 Korostyshiv Dworzec autobusowy, ul.Bilshovicka 30/2
08:30 Kiev Dworzec pr. Nauki, 1
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 bag up to 30kg(20x30x60)-free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 4g: 25%
po 4g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information