Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Каменец-Подольський - Лодзь

10:00 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:40 Dunaivtsi Dworzec, ul. Shevchenka 109
11:30 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zatrzymanie w środku pierścienia
12:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
13:20 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
14:15 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
15:00 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
15:30 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
17:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
19:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
20:20 Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
22:30 Yagodyn cło (UA-PL)
23:30 Dorohusk CLO POL-UKR
00:05 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
01:15 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
02:05 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
03:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
04:20 Grójec ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
06:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:20 Bronisze Stacja paliw "Lotos"
06:35 Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
06:50 Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
07:05 Sochaczew Plac Swietego Dominika, w pobliżu kościoła
07:20 Lowicz Ul. Warszawska 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
07:40 Głowno ul. Łódzka 8
08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
Przewoźnik: Lux-Reisen
Bagaż: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Informacje dodatkowe: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information