Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Киев - Бари

12:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
19:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
00:00 Chop cło (UA-HU)
18:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
19:30 Udine Stazione Bus - V.le Europa Unita, 31
21:30 Padova VIALE DELLA PACE
23:00 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
23:30 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:40 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
01:50 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
04:00 Pescara Stazione autobus
05:20 Termoli Terminal bus
06:00 San Severo Stazione FS
06:30 Foggia Stazione FS
07:55 Andria AGIP via Corato / Togliatti
08:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 1 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Changing the date of departure - 10EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 80%
odjazd od 48g do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information