Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Киев - Вроцлав

23:15 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
04:25 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
05:10 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
06:15 Brody Bus Station
08:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:00 Przemysl Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Jaroslaw PKS
12:30 Rzeszow ul. Artura Grottgera 1
13:55 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:20 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
16:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Przewoźnik: FOP «Paslavskiy Yaroslav»
Bagaż: 1 bag up to 30kg(190sm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information