Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Киев - Генуя

08:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
17:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
20:00 Uzhgorod Przystanek na żądanie
13:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
14:30 Mestre Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre
15:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
15:40 Vicenza Di fronte stazione FS fermata Bus
16:50 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
18:00 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
20:00 Milano Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta
22:15 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
00:10 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
01:15 Genova Piazza Della Vittoria
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 bag up to 30kg-free, every next kg 1,5 EUR.
Informacje dodatkowe: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information