Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Киев - Лешно

17:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
19:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
21:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
23:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
01:20 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
03:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
04:50 Krakovets cło (UA-PL)
08:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
09:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
11:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
12:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
14:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
15:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
17:00 Leszno ul.Towarowa 1
18:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 2 bag up to 50 kg (60x40x30) - free, every next - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Changing the date of departure - 10 PLN
Zasady zwrotu: do 48g: 80%
odjazd od 48g do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information