Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Киев - Франкфурт

06:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
17:00 Krakovets cło (UA-PL)
03:05 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
04:10 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
07:25 Nurnberg ZOB
08:55 Regensburg Dworzec
11:10 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:25 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:35 Stuttgart airport Flughafenstrasse, 43, Airport Busterminal
15:35 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
17:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information