Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Линия А1 Краков - Шкодер

09:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
10:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:00 Bielsko-Biała Stacja paliw BP ul.Warszawska 16 (naprzeciwko PKS)
14:15 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
15:30 Brno Benesova str, Bus Stop
17:30 Bratislava Bus Station "Mlynske Nivy"
08:00 Split Stacja paliw INA, Pojišanska, 21000
09:00 Omiš Stacja benzynowa INA
09:30 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
10:00 Makarska Stacja paliw INA, Vukovarska
10:15 Tučepi Magistrala D8, przystanek autobusowy
10:30 Podgora Dworzec autobusowy
11:25 Gradac Stacja paliw Ina przy magistrali
12:30 Neum Parking autokarowy przy Hotelu Jadran
13:30 Dubrovnik Przystanek autobusowy przy stacji paliw INA ul.V.Nazora
15:00 Igalo Stacja paliw Petrol
15:20 Herceg Novi Dworzec
16:30 Tivat Dworzec parking in front of station by Market Franca
17:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
18:00 Sutomore Dworzec autobusowy
19:30 Bar Stacja paliw EKO
20:00 Ulcinj Stacja benzynowa Castellana
21:30 Shkoder Kompleks Luani-A, stacja benzynowa Alpet
Przewoźnik: Elabus
Bagaż: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Zasady zwrotu: do 336g: 70%
odjazd od 336g do 48g: 50%
odjazd od 48g do 24g: 30%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Dzieci 0-12 lat
10% Emeryci od 55 lat
10% Grupa od 10 osób

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information