Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Лодзь - Долина

17:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
19:25 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
22:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
23:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
23:45 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
02:30 Korczowa granica PL-UA
02:30 Krakovets cło (UA-PL)
04:45 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:25 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
07:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
08:15 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
08:35 Broshniv Dworzec, ul.22 sicnja 138a
08:50 Rozhniativ Dworzec, ul.Vitovskeho 2
09:10 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Driver: +48 886 562 201,+48 886 561 202
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 16-17 lat
10% Student
15% Emeryci od 60 lat
25% Wojsko ATO
25% Dzieci 13-15 lat
30% Dzieci 11-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information