Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Львов - Краков - Прага

16:30 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
18:00 Shehyni cło (UA-PL)
18:30 Medyka Urząd celny (PL)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
23:59 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
01:25 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
02:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
06:30 Pardubice Dworzec kolejowy
07:00 Hradec Králové Dworzec, ul. Pauhovsk 153
08:30 Praha Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
09:00 Praha office INFOBUS, Na Florenci 23 str.
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 bag up to 30kg(20x30x60)-free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information