Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy МА Мариуполь-Краснодар

12:00 Mariupol Dworzec, "Południowy" prospekt Lenina 118b
13:15 Volnovakha ul. Lenina 26
14:30 Kurakhove ul. Mayakovskogo 46a
15:40 Pokrovsk Dworzec autobusowy, ul. Dnepropetrovksay 1
17:45 Kramatorsk bulvar Mashinostroitelej 28
18:15 Slaviansk ul. Karla Marksa 47
19:25 Izium ul. Paromnaja 1
21:10 Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
22:05 Kharkiv Dworzec autobusowy, Moskovskij prospekt 299a
00:50 Chuhunivka CLO (UA)
01:55 Verigovka CLO (RU)
03:00 Valuiky (Belhorodskaia obl.) Tranzit
05:00 Rossosh Tranzit
07:00 Boguchar Tranzit
09:00 Millerovo ul. 3-ego Internacionala 2
11:05 Shakhty Dworzec, ul. Pobedy Revoljucii 174
12:10 Novocherkassk Dworzec, Baklanovskij prospekt 196
13:20 Rostov-na-Donu Dworzec, ul.Siversa 1
14:45 Kushchevskaya ul. Transportnaja 8
16:00 Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) ul. Chkalovskaya 3
18:35 Krasnodar Dworzec, Prinokzalnaja 5
Przewoźnik: Mariupol-Auto
Bagaż: 10% of the ticket value
Zasady zwrotu: do 36g: 90%
po 36g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information