Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Мадрид - Киев

09:30 Madrid Bus Station Sur
13:30 Zaragoza Bus Station Intermodal Delicias
15:30 Lérida Bus Station
18:00 Barcelona Bus Station "Nord"
19:45 Lloret de Mar Bus Station
20:30 Gerona Bus Station
01:00 Zahony cło (HU-UA)
04:00 Chop cło (UA-HU)
08:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:15 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
12:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
17:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 2 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Changing the date of departure - 10EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 80%
odjazd od 48g do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information