Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Минск - Рига (09:50)

09:50 Minsk Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
11:40 Begoml Dworzec
12:30 Dokshytsy Dworzec autobusowy, ul. Leninskaja 1
13:10 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Dworzec autobusowy
13:45 Sharkawshchyna Dworzec autobusowy, ul. Wokzalnaya
14:30 Braslaw Bus Station, 43 Leninskaya str.
15:40 Daugavpils Autoosta, Viestura iela 10
17:30 Plavinas Dworzec
19:30 Riga Bus Station, 1 Pragas iela str.
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information