Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Минск - Санкт-Петербург (15:00)

15:00 Minsk Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
17:50 Lepiel Dworzec autobusowy
19:20 Polotsk Dworzec autobusowy, ul.Oktjabarskaha 40
22:40 Opochka Dworzec autobusowy
00:05 Ostrov Bus Station, 7 Prigorodnaja str.
01:05 Pskov Bus Station, 21 Vokzalnaja str.
03:30 Luga Bus Station, 12 Malaja Inzinernaja str.
06:10 Sankt-Peterburg Railway Station, "Vitebskiy", Zagorodniy pr. and Vvedenskiy kanal str.
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information