Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Москва - Тернополь - Черновцы

11:55 Moskva Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
12:30 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
16:10 Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła H-2)
19:20 Orel AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
03:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
03:50 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
06:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
07:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
09:20 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
10:10 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
10:55 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
11:55 Zbarazh Dworzec
12:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:30 Berezhany Dworzec, ul.Privokzalnaja 3
14:05 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
14:30 Burshtyn Dworzec, ul. Mitskevitcha 43
15:00 Galych Dworzec, ul. Okruzhna 3
15:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
16:20 Nadvirna Bus Station, 2 Vokzalna str.
17:10 Kolomyya Circle near Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
17:50 Kosiv Dworzec autobusowy
18:10 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
19:10 Storozhynets Dworzec, ul. Fedkovytcha 2
19:30 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus
Bagaż: 1 baggage up to 10-30kg (100х50х30), every next 50 UAH/kg
Informacje dodatkowe: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information