Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Неаполь - Херсон

09:00 Napoli Corso Arnaldo Lucci, 199 (Naprzeciwko hotelu D'Anna)
12:00 Roma Via Tiburtina, stacja metra "Rebibbia"
15:30 Firenze Via Valfonda, 21 (50m w pobliżu dworca kolejowego)
17:30 Bologna Viale Pietro Pietramellara, 28 (50m w pobliżu dworca kolejowego)
19:00 Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, AUTOGRIL MARGERA EST (20m w pobliżu Holiday Inn Hotel)
16:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
20:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
22:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
23:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
02:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
06:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
08:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
09:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: SAS Trans Service
Bagaż: 1 bag up to 30kg(60x40x20)-free, every next 1EUR/kg
Zasady zwrotu: do 240g: 90%
odjazd od 240g do 72g: 50%
po 72g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information