Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Познань - Кременчук

10:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:50 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Lodz ul. Smugowa 30 32
15:40 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
19:30 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
20:50 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
01:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
02:35 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
03:55 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
07:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
09:40 Kiev Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
11:05 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
13:00 Cherkasy Smilyanska str. 166A
15:15 Kremenchuk Dworzec autobusowy, Vorovskogo 32/6
Przewoźnik: TKL Polski Transport Osobowy
Bagaż: 1 bag 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: przed wyjazdem: 80%
Zniżki: 50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information