Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Прага-Киев

19:00 Praha Bus Station "Florenc"
22:25 Brno Bus Station "Zvonarka"
01:10 Ostrava Vitkovicka 3276/2
01:40 Bohumín CLO
01:50 Chalupki CLO
03:40 Katowice airport Port lotniczy
05:45 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
10:25 Korczowa granica PL-UA
12:00 Krakovets cło (UA-PL)
13:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
17:20 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
20:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:40 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: PP Tvad
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information