Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Рига - Санкт-Петербург (22:45)

22:00 Riga airport Airport, bus stop
22:45 Riga Bus Station, 1 Pragas iela str.
00:25 Valmiera Bus Station
01:15 Valga Bus Station
02:30 Tartu Bus Station
04:20 Johvi Dworzec autobusowy
04:40 Sillamäe Coach Station
05:10 Narva Bus Station
07:45 Kingisepp Dworzec autobusowy
11:00 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bag do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Zasady zwrotu: do 168g: 80%
po 168g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information