Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Рим - Сучава

08:00 Roma Autostazione Tiburtina
08:30 Flaminia Autogrill
09:00 Orte Parking hotel Flamina
09:20 Giove Autogrill
09:45 Orvieto Via della Pace
10:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
11:45 Arezzo Viale dei Carabinieri
12:05 Montevarchi Stacja benzynowa AGIP
13:00 Firenze Dworzec autobusowy SITA
15:00 Bologna Bus Station
15:45 Ferrara Dworzec autobusowy
16:30 Rovigo Via Alto Adige
17:30 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
17:40 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
18:40 Portogruaro Dworzec autobusowy
10:15 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
13:45 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
14:15 Simeria Stacja benzynowa OMW
14:45 Orastie Magazin "Plus"
16:10 Alba Iulia Dworzec autobusowy
16:35 Sebes Autogara Voltrans
17:45 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
18:45 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
19:40 Fagaras B-dul Unirii 13
20:40 Codlea Strada Lungă 102
21:00 Brasov Autogara Bartolomeu
21:45 Sfantu Gheorghe Dworzec autobusowy
22:20 Targu Secuiesc Stacja benzynowa MOL
23:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
00:30 Bacau Dworzec autobusowy Bulevardul Unirii 39
01:30 Roman Dworzec autobusowy Strada Mihai Viteazul
02:40 Targu Frumos Stacja benzynowa Petrom
03:10 Podu Iloaiei Dworzec autobusowy
03:40 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
05:50 Pașcani str.Garii
06:20 Falticeni Dworzec autobusowy Strada 13 Decembrie
06:50 Suceava Dworzec autobusowy Strada Vasile Alecsandri
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Zasady zwrotu: do 1g: 90%
Zniżki: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information