Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Санкт Петербург - Вулкэнешть

07:00 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
07:00 Otaci Dworzec
07:30 Soroca Dworzec autobusowy
08:00 Florești Dworzec autobusowy str. Irmita 9
08:45 Belcy Przystanek na żądanie
09:00 Orhei Przystanek na żądanie
10:00 Kishinev Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
10:45 Hînceşti Dworzec autobusowy
12:00 Leova Dworzec autobusowy
12:40 Cantemir Dworzec autobusowy
13:30 Cahul Przystanek na żądanie
14:00 Vulcănești Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 75%
odjazd od 12g do 2g: 50%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information