Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Санкт-Петербург - Таллин (22:00)

22:00 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
22:30 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
00:20 Kingisepp Dworzec autobusowy
01:10 Narva Dworzec autobusowy
01:40 Sillamäe Coach Station
02:15 Johvi Dworzec autobusowy
02:35 Kohtla-Järve Coach Station
03:35 Rakvere Coach Station
05:00 Tallinn Bus Station
Przewoźnik: Simple Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bag do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Zasady zwrotu: do 168g: 80%
po 168g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information