Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Сохачев - Камянец-Подольский

09:30 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, w pobliżu kościoła
09:42 Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
10:10 Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
10:40 Bronisze Stacja paliw "Lotos"
12:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
14:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
15:40 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
17:00 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
18:20 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
22:50 Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
00:01 Lutsk Near Bus Station, 39 Konyakina str.
01:05 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", Kievskaya str, 69, near "Silpo"
02:05 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
02:40 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
03:05 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
03:50 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
04:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
05:05 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec
05:45 Dunaivtsi Dworzec
06:30 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: Lux-reisen
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information