Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Сучава - Рим

20:10 Suceava Dworzec autobusowy Strada Vasile Alecsandri
20:40 Falticeni Dworzec autobusowy Strada 13 Decembrie
21:50 Pașcani str.Garii
23:20 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
23:50 Podu Iloaiei Dworzec autobusowy
00:20 Targu Frumos Stacja benzynowa Petrom
01:30 Roman Dworzec autobusowy Strada Mihai Viteazul
02:30 Bacau Dworzec autobusowy Bulevardul Unirii 39
03:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
04:40 Targu Secuiesc Stacja benzynowa MOL
05:15 Sfantu Gheorghe Dworzec autobusowy
06:00 Brasov Autogara Bartolomeu
06:20 Codlea Strada Lungă 102
07:20 Fagaras B-dul Unirii 13
08:15 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
09:15 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
10:25 Sebes Autogara Voltrans
10:50 Alba Iulia Dworzec autobusowy
12:25 Orastie Magazin "Plus"
12:45 Simeria Stacja benzynowa OMW
13:15 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:45 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
05:50 Portogruaro Dworzec autobusowy
07:00 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
08:00 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
08:30 Rovigo Via Alto Adige
09:15 Ferrara Dworzec autobusowy
10:00 Bologna Bus Station
12:00 Firenze Dworzec autobusowy SITA
12:55 Montevarchi Stacja benzynowa AGIP
13:15 Arezzo Viale dei Carabinieri
14:15 Montepulciano Autogril Montepulciano
15:15 Orvieto Via della Pace
15:40 Giove Autogrill
16:00 Orte Parking hotel Flamina
16:30 Flaminia Autogrill
17:00 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Zasady zwrotu: do 1g: 90%
Zniżki: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information