Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Таллин - Вильнюс (06:00)

06:00 Tallinn Tallinn Coach Station, BS, Lastekodu 46, pl 8
06:15 Tallinn Tallinn, Vana-Pääsküla
07:50 Pärnu Parnu Coach Station Bus Station Ring
10:05 Riga Riga, Brivibas bulvaris centre "Alfa"
10:16 Riga Riga, Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes 55
10:35 Riga Bus Station, 1 Pragas iela str.
14:45 Vilnius Vilnius City Centre (Panorama)
15:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
Przewoźnik: Lux Express Special
Bagaż: 1 bag 70×30×55 - free
Informacje dodatkowe: Free newspapers, Internet and hot drinks on board
Zasady zwrotu: do 168g: 80%
po 168g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 5-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information