Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Хайльбронн - Запорожье

04:30 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
05:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
06:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
08:30 München P+R Fröttmaning
09:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
10:30 Nurnberg ZOB
12:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
13:45 Gera Bus Station
13:45 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
06:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, 109 Strijska ul.
09:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec autobusowy, Radyanska 157
19:00 Poltava Dworzec, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
01:30 Zaporizhia Dworzec, Zaporozhska 22
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 12-16 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information