Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Херсон - Карлсруэ (центр)

20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
16:30 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
18:30 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
23:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
04:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
00:05 Oleksandriia Dworzec
01:00 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
06:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:30 Leipzig Hbf
07:30 Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
08:00 Jena McDonalds neben Aral
09:00 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
10:00 Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
11:00 Bad Hersfeld Hbf
12:00 Fulda Dworzec kolejowy Ruprechtstraße 22
13:30 Wurzburg Dworzec kolejowy Bismarckstrasse
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, st. 4
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information