Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Хмельницкий - Варшава

15:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:20 Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
15:45 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
16:30 Shepetivka ul. K.Marksa, 37
16:50 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
17:25 Ostrog Pizzeria "Maestro"
18:00 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
18:30 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
18:45 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
19:10 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
20:10 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
21:05 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:00 Yagodyn cło (UA-PL)
23:05 Dorohusk CLO POL-UKR
23:40 Chelm ul. Lwowska 20
01:35 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
05:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Pal Tour
Bagaż: 1 bag up to 40 kg (100x50x30) - free, extra luggage - 20 UAH
Zasady zwrotu: do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information