Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Черновцы - Вроцлав

16:00 Chernivtsi DW. Ul. Golovna 216
18:00 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
19:40 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
20:40 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
23:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
02:05 Shehyni cło (UA-PL)
02:20 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
04:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
06:40 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:50 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
11:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 60×40×20 sm, bag do 30 kg, every next 15kg 5 EUR.
Informacje dodatkowe: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-10 lat
99% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information