Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Черновцы - Тернополь - Москва

05:30 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
06:00 Storozhynets Dworzec, ul. Fedkovytcha 2
06:55 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
07:15 Kosiv Dworzec autobusowy
07:55 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
08:45 Nadvirna Bus Station, 2 Vokzalna str.
09:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
10:05 Galych Dworzec, ul. Okruzhna 3
10:30 Burshtyn Dworzec, ul. Mitskevitcha 43
10:55 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
11:35 Berezhany Dworzec, ul.Privokzalnaja 3
12:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:10 Zbarazh Dworzec
14:10 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
14:55 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
15:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
17:35 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
19:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
21:20 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
21:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
07:50 Orel AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
11:00 Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła H-2)
15:00 Moskva Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus
Bagaż: 1 baggage up to 10-30kg (100х50х30), every next 50 UAH/kg
Informacje dodatkowe: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information