Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Щецин - Черновцы

19:10 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
21:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
23:10 Pila dworzec PKS
00:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska. st.16
02:05 Torun Dworzec autobusowy "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
03:25 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
04:20 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
05:30 Sochaczew Dworzec PKP, ul. Henryka Sienkiewicza
07:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:25 Warszawa airport Chopina Teminal
08:05 Grójec Dworzec autobusowy, Laskowa 1
09:10 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:10 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
14:05 Hrebenne cło (PL-UA)
15:40 Rava Ruska cło (UA-PL)
17:05 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
19:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
19:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
21:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
22:55 Kolomyya Circle near Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
00:10 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information