Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 00028 Praha - Krakow - Kherson

10:00 Praha Bus Station "Florenc"
13:20 Brno Bus Station "Zvonarka"
16:30 Frydek-Mistek Dworzec, pl.1
19:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
03:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
17:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Mykolaiv Bus Station
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x100)-free, every next from 10 USD
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information