Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 00028 Praha - Krakow - Kherson

10:00 Praha Bus Station "Florenc"
13:20 Brno Bus Station "Zvonarka"
16:30 Frydek-Mistek Dworzec, pl.1
19:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
03:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
17:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Mykolaiv Bus Station
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x100)-free, every next from 10 USD
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać