Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 002 Прага - Неаполь

15:00 Praha Bus Station "Florenc"
18:10 Brno Bus Station "Zvonarka"
18:15 Brno Bus Station hotel Grang
20:25 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
02:40 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Mestre Via Cà Marcello
04:45 Venezia Tronchetto Stazione
05:35 Padova VIALE DELLA PACE
07:15 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
10:40 Pisa Via Pietrasantina
11:10 Livorno Piazza Dante
13:00 Roma Largo Mazzoni (Autostaz. Tiburtina)
15:50 Napoli Via Benedetto Brin
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 0g: 75%
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information