Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 00345 Прага - Вроцлав - Херсон

07:00 Praha Bus Station "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
15:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Rzepakowa 1
18:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
21:00 Rzeszow ul. Artura Grottgera 1
03:10 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
17:50 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 10 USD od 250 CZK.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information