Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 004 Brno - Milan

18:40 Brno Bus Station hotel Grang
19:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
21:45 Praha Bus Station "Florenc"
23:15 Plzeň hlavní nádraží
03:15 München airport Lotnisko
03:45 München Fröttmaning P+R Parkplatz
06:10 Innsbruck Eisstadion
08:20 Bolzano St. di autobus
09:10 Trento St. di autobus
11:00 Verona St. di autobus
12:13 Brescia St. di autobus
13:30 Milano Lampugnano via NATTA
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 0g: 75%
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information