Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 011 Dortmund - Bodensee (07:45)

07:45 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
08:15 Bochum Wittener Straße, under the railway bridge
08:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:45 Düsseldorf ZOB
10:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
15:30 Strasbourg Place de l Etoile
15:45 Kehl Busbahnhof/Hbf
17:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
19:00 Konstanz Döbeleparkplatz
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information